20. 4. 2020

HR consulting

HR konzultace

Pomůžeme vám s HR managementem a rozvojem organizace formou konzultací či mentoringu. Zaměřujeme se na spolupráci s organizacemi i na pomoc jednotlivcům s jejich kariérním rozvojem. A kdo konkrétně se o vás postará? 🙂

Olga Denemarková

V oblasti personalistiky a organizačního rozvoje jsem jako ryba ve vodě, pohybuji se v ní totiž už více než 15 let.  Svoje znalosti a zkušenosti jsem získala v rámci studií a pak v HR rolích na všech organizačních úrovních. 

Působila jsem jak ve velkých mezinárodních, tak i v českých společnostech, v obchodní i výrobní sféře či v oblasti poskytování služeb a poradenství.

Práce s lidmi je moje celoživotní vášeň a ráda ji sdílím s ostatními, kteří chtějí sebe i své kolegy rozvíjet a vytvářet pozitivní prostředí ve společnosti. Neexistují při ní malé úkoly, protože každý projekt, proces nebo zadání je komplexní téma. Díky svým dlouholetým zkušenostem vám ho pomohu vyřešit tak, abyste byli spokojeni vy i vaše firma.

S čím vám ráda pomůžu:

Organizační rozvoj

HR management

Rozvoj HR profesionálů

Kontaktujte mě

Máte zájem o konzultaci? Chcete se dozvědět více o tom, jak spolupráce se mnou funguje? Ozvěte se mi na e-mail či přes kontaktní formulář, anebo mi rovnou zavolejte. Konzultace může probíhat i online, např. přes Zoom.