12. 6. 2018

Náš tým

Náš tým

VLADIMÍR KLESCHT

Headhunter & Managing Partner
Jsem recruiter tělem i duší a více než dekádu se setkávám s opravdu skvělými lidmi, profesionály ve svých oborech, zajímavými osobnostmi. Poslouchám neuvěřitelné příběhy, radosti i strasti. Jako recruiter měním lidské osudy. Doslova. A proto se této profesi věnuji se vším respektem. Nejsem prodejce pozic, nejsem obchodník, jsem ambasador firem, které mají příběh a jsou zajímavé, atraktivní, mnohdy výjimečné. A stejně tak jsem skautem a kariérním manažerem talentů / kandidátů, kterým pomáhám najít nové pracovní zázemí, které může splnit jejich představy a očekávání. 8 let se věnuji primárně technickým a manažerským pozicím na všech úrovních pro výrobní, strojírenské i vývojové společnosti napříč regiony v rámci České republiky, Slovenska a částečně i Německa. Číst dále

Michal Toman

Headhunter & Managing Partner
Snažím se být pro své okolí člověkem, který budí přirozenou důvěru a který umožňuje lidem kolem sebe dosahovat svých snů a cílů.
Firmy většinou využívají mých služeb v okamžiku, kdy už pro vyhledání své pozice vyzkoušeli úplně vše a neví si dál rady. Kandidáti zase v okamžiku, kdy vedle sebe chtějí mít důvěryhodného průvodce svou kariérou, který je dokáže upozornit na plusy ale i mínusy jednotlivých projektů.
Jsem člověk s pokorou k ostatním lidem. Vážím si všech, kteří jsou výjimeční a přitom nedávají svoji výjimečnost na odiv. Snažím se být pro své okolí člověkem, který budí přirozenou důvěru a který umožňuje lidem kolem sebe dosahovat svých snů a cílů. Když jsem v roce 2004 přišel do recruitmentu, začala dlouhá cesta pokory, učení se a velkých výzev. Číst dále

JAN STAVĚLA

Sourcer
Jsem Headhunter specializovaný na sourcingovou část, na vyhledávání specialistů, manažerů a ředitelů ve strojírenském průmyslu. Společně s Peťou pátráme po digitálních stopách, které za sebou na internetu všichni zanecháváme nejen na sociálních sítích a vybírám z nich to důležité o lidech a poté je kontaktuji.
Díky tomu se Michal, Míra a Dan mohou soustředit primárně na kvalitní práci s lidmi, než na jejich vyhledávání. Nabízíme dokonalou službu. Pochopil jsem, že v našem týmu chci pracovat po zbytek života. Lepší parťáky nikdy nenajdu. Máme mezi sebou důvěru, sdílíme mezi sebou všechno a můžeme k sobě být upřímní. Číst dále

Petr Klescht

Sourcer
S lidmi a pro lidi pracuji celý život. Vždy jsem s nimi jednal na rovinu, naslouchal jejich příběhům a učil se z nich. Podělil se s nimi o svůj názor, když to bylo vhodné, snažil se pomoci, když to bylo možné. A o tom je pro mě i recruiting. Pomáhám nasměrovat životní kroky mnoha lidem, které jsem oslovil a něčím zaujal. Zaujmu i vás?

Denisa Králová

Event manager
V Engage Advisory pracuji od února 2017 a zastřešuji realizaci EVOLVE! events. Od začátku svého vysokoškolského studia jsem působila v Masarykově studentské unii (kterou jsem i rok a půl vedla). Díky tomu jsem nasbírala zkušenosti s organizací velkých projektů a s projektovým řízením. V této oblasti jsem se doslova našla a organizace akcí od A do Z včetně marketingu a fundraisingu mě velmi baví a naplňuje. Ve volném čase ráda cestuji a poznávám nové kultury, chodím na sushi, vařím polévky, plavu a čtu (mým favoritem je nesmrtelná série o Harry Potterovi).

Natália Prídavková

Event coordinator
S chalanmi pracujem od začiatku roku 2017 a som súčasťou nášho babského gangu, ktorý zastrešuje organizáciu EVOLVE! events. Štúdiom stavař z Brna ale v srdci som skôr organizátor. Ako vychovanec študentskej organizácie IAESTE pre mňa project management a marketing nie je žiadnou novinkou. Tiež sa občas hrám na webdesignera a grafika. Rada nekonvenčne cestujem, kempujem a jógujem, za pesničkou chodím na festivaly elektronickej hudby. Rada o sebe hovorím, že mám otvorenú myseľ a ešte radšej si búram predsudky. V súčasnosti mám opäť detašované pracovisko, keďže ma vietor zavial za ďalším štúdium, tentokrát do Dánska.

Zuzana Sýkorová

Event coordinator
Do Engage Advisory som sa dostala v septembri 2017 tesne pred tretím ročníkom EVOLVE! Summit a mala som možnosť do projektového tímu skočiť rovnými nohami. Som bakalárom teórie a dejín filmu a audiovizuálnej kultúry a momentálne som v poslednom ročníku magisterského odboru management v kultúre. V súčasnosti s radosťou pomáham budovať recruiterskú komunitu v Českej republike. Pochádzam z Prešova, na Východnom Slovensku, rada cestujem, jem, čítam knihy a do kancelárie rada chodím s najflegmatickejším krížencom akého poznám – mojím psom Jokutkom.

Zaujali jsme vás? Napište nám!